Dovoz velmi kvalitních produktů z Německa za nižší ceny než v ČR!  

E-shop NAKUPZNEMECKA.CZ Vám garantuje rychlý a pohodlný nákup toho nejkvalitnějšího zboží, které se jinak prodává jen v německých obchodech. To vše z pohodlí Vašeho domova!

Nevíte si rady? Napište nám, rádi Vám poradíme.

Email:vipservices@seznam.cz

 PROČ NAKUPOVAT U NÁS?
Proč nakupovat u nás?

Na otázku, proč nakupovat právě u nás je velmi jednoduchá odpověď. Zboží, které si můžete zakoupit v našem e-shopu je ve všech směrech kvalitnější, než zboží, které je mnohdy pod stejným názvem prodáváno v českých obchodech. Je tomu zejména u drogerie a kosmetiky.

Jednak některé výrobky nejsou na naše trhy dováženy, přitom svou kvalitou jistě osloví mnoho spotřebitelů. A za druhé jde o produkty vyrobené pro západní trhy (tedy především rakouský a německý), kde jsou při výrobě použity poněkud jiné technologické postupy než u výrobků pro trhy východoevropské. Tato skutečnost je většinou vysvětlována kvalitou vody v našich končinách, kdy voda u nás je poněkud tvrdší než „ledovcová" voda v Rakousku a Německu. Tyto informace se pochopitelně běžně nikde neuvádějí, ale tento fakt potvrzuje i menší „aféra" kolem pracích prášků firmy Procter and Gamble, kdy na jaře roku 2009 provedl bělehradský Institut pro obecnou fyzikální chemii (IOFH) analýzy přípravků vyráběných pro tamní trh v ČR a Rumunsku v porovnání s přípravky vyráběnými pro západní trhy. Výsledky těchto analýz: "Ariel kompakt" vyráběný pro německý trh obsahoval mimo jiné čtyři druhy tenzidů (složek, které mají usnadnit tzv. hloubkové praní), mýdlo a lipázu (enzym nové generace, který napomáhá lepšímu rozpouštění mastnoty). Stejně pojmenovaný přípravek vyráběný v ČR obsahoval pouze dva druhy tenzidů a mýdlo. Lipáza přítomna nebyla...

Obdobný problém řešilo již dříve i chorvatské sdružení Spotřebitel. Chorvaté prokázali i v soudním sporu, že firma na jejich trh dodává zboží, které má jiné složení, než stejné značky dodávané na západoevropský trh. Tlak spotřebitelů donutil výrobce nahradit původní produkty na chorvatském trhu výrobky pocházejícími z francouzských provozů.

Například drogerie jako taková je pro náš trh  vyráběna v Bulharsku, na Slovensku, nebo Maďarsku ( což by nemuselo vadit),ale složení je velmi často odlišné od produktů, prodávané např. v Německu. Bohužel chybí ve složení účinné složky, pro které si výrobek vybíráme, nebo je ho tam jen nepatrné množství a tak i kvalita klesá. Paradoxem je, že tyto mnohem kvalitnější produkty lze nakoupit v zahraničí za stejnou, ne-li nižší cenu. I přesto, že patříme do EU a standarty by tak měly být všude stejné, není tomu tak a proto není výjimkou, že jeden a týž produkt je v Čechách a v Německu, byť pod jedním názvem zcela odlišný.

Potraviny zakoupené v Německu mají jiné složení než naše České, opět za jinou cenu. Uzeniny, grilovací klobásy,paštiky, párky a podobně mají vysoký podíl masa, většinou kolem 90%, jen zřídka kdy kolem 70%. Pěkná je například skutečnost, že v Německu neznají pojem "kuřecí separát". Neznají, neví co se pod tímto pojmem skrývá. U nás je každý druhý párek,nebo šunka z kuřecího separátu.  Proto i zboží prodávané pod privátní značkou (K-Kaufland,Isana-Rossmann,Top-Peny market) a podobně jsou velice kvalitní a není třeba se obávat nižší kvality na úkor ceny. Dokonce i zboží privátní značky je mnohdy kvalitnější než zboží známých výrobců. Jsou to například těstoviny, dětské sušenky, bonbony, konzervovaná zelenina, zelí, máslo apod.

Samozřejmě nezatracujume české výrobky a jsme vždy potěšeni, pokud na se na našem trhu objeví nový produkt s vysokou kvalitou. Bohužel v drogerii a kosmetice se český trh nijak nerozvíjí a tak je v obchodech převážně zboží zahraničních firem a proto nejsme srozuměni s tím, že bychom měli platit za nízkou kvalitu vysokou cenu.

Věříme, že budete se zbožím z naší nabídky spokojeni a budeme věřit, že se snad někdy dočkáme spravedlnosti a budeme si moci kvalitní drogerii koupit i v běžném marketu.

Rádi bychom Vám oznámili, že u nás proběhla neohlášená kontrola ze státní zemědělské a potravinářské inspekce. Vzhledem k tomu, že máme v nabídce také potraviny máme povinnost dodržovat určitá pravidla při uvádění potravin do oběhu.

Kontrola byla provedena podle zákona č.146/2002 Sb.o Státní zemědělské a potravinářské inspekci, ve znění pozdějších  předpisů.  Při kontrole bylo zjištěno, že potraviny jsou po objednání nakoupeny a převáženy v dodávce , odděleně od ostatních výrobků v plastovém kontejneru. U provozovatele jsou umístěny do zaslání spotřebiteli nebo osobního odběru spotřebitelem v čistém uzavřeném prostoru.

Kontrola ze státní zemědělské a potravinářské inspekce u nás proběhla i v tom roce tj.po dvou letech a vše proběhlo dle očekávání.

Tímto  si můžete být absolutně jisti, že všechno zboží, které nabízíme je naprosto v pořádku.Smile

Je nám velikou ctí, když nám zákazníci píší emaily plné spokojenosti a nadšení ze zboží a našeho přístupu. Náš zákazník, náš pán. Snažíme se každému vyjít maximálně vstříc a chováme se tak, jak bychom rádi aby se zacházelo s námi. Všem našim stálým zákazníkům tímto děkujeme za zpětnou vazbu a budeme se těšit na další spokojené zákazníky.