Dovoz velmi kvalitních produktů z Německa za nižší ceny než v ČR!  

E-shop NAKUPZNEMECKA.CZ Vám garantuje rychlý a pohodlný nákup toho nejkvalitnějšího zboží.

Nevíte si rady? Napište nám, rádi Vám poradíme.

Email:vipservices@seznam.cz

 

 


OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

Provozovatelem internetového obchodu www.nakupznemecka.cz je firma JK&JK Nákup z Německa,s.r.o. zapsaná u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C245926.

IČO: 043 25 087

DIČ: CZ04325087

Jednatelem je Jaroslava Kunešová, Kupkova 762/1,10300 Praha 10

OBJEDNÁVKY A CENY
Objednávky přijímáme pouze prostřednictvím internetového obchodu. Veškeré objednávky učiněné prostřednictvím internetového obchodu jsou považovány za závazné. Zákazník (nebo dále také kupující) odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s těmito obchodními podmínkami v jejich plném znění.
Zákazník je povinen uvést v objednávce kompletní, přesné a pravdivé údaje. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky či emailem kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky. Pokud nebude možné ověřit údaje uvedené v objednávce nebo zákazník ani po upozornění na chybějící či nepřesné údaje tyto údaje nedoplní, může být prodejcem objednávka stornována.
Po odeslání objednávky obdrží kupující informační email. Tento email není potvrzením objednávky prodejcem. Potvrzení objednávky prodejcem bude kupujícímu zasláno v samostatném emailu. Prodávající si vyhrazuje právo bez udání důvodu neakceptovat objednávku, a to zejména z důvodu předchozího neseriozního jednání dotyčného zákazníka.
Zákazník může stornovat objednávku nejpozději do doby jejího potvrzení ze strany prodejce. V případě, že je zboží vyexpedováno, nelze již objednávku stornovat.
Prodávající může odstoupit od smlouvy v případě, že objednané plnění se stane nemožným, neboť objednané zboží se již nevyrábí nebo se nedodává na trh dostupný prodávajícímu nebo je dlouhodobě nedostupné vinou nikoliv na straně prodávajícího. Týká-li se výše uvedená nemožnost plnění pouze části objednaného plnění, může prodávající zrušit pouze tu část objednávky. Prodávající může zrušit objednávku a odstoupit od smlouvy dojde-li k výrazné změně kupní ceny, za kterou prodávající od dodavatelů zboží získává, kdy tato změna nebyla prodávajícímu známa v době potvrzení objednávky. Prodávající je povinen před odstoupením od smlouvy o změně ceny informovat neprodleně zákazníka, a pokusit se o dohodu, kdy v případě, že se zákazníkem nedojde k dohodě o nové ceně, je oprávněn prodávající odstoupit.
Prodávající si vyhrazuje právo aktualizovat ceny zboží. Pro zákazníka je vždy platná cena v momentě odeslání objednávky.

DOPRAVA A PLATBA
Objednané zboží zasílá prodávající poštou dle platných ceníků České pošty. Zboží je dodáváno pouze na území České republiky. Dále prostřednictvím kurýrní služby PPL, DPD 

V současné chvíli je možné provést platbu zboží následujícími způsoby:


a) Platba bankovním převodem - zboží kupující uhradí na základě emailové výzvy k platbě.

b) platba dobírkou za poplatek 40,-Kč

EXPEDICE
Zboží je vždy kupujícímu expedováno  od 1-21 pracovních dnů od obdržení objednávky, není-li domluveno jinak. V současné době se zboží dodává s delší dodací lhtou s  ohledem na vládní nařízení, která se stále mění a cesty za hranice jsou bohužel komplikované

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Vyplněním a odesláním objednávky nebo registrací v internetovém obchodě dává kupující prodávajícímu souhlas se shromažďováním, zpracováním a používáním svých osobních údajů včetně informací o realizovaných objednávkách.
Zákazník poskytuje prodávajícímu tyto osobní údaje:

 • jméno a příjmení nebo obchodní název firmy (v případě firem také IČO a DIČ)
 • úplnou poštovní adresu
 • telefonické spojení
 • e-mailovou adresu
 • číslo bankovního účtu
  Veškeré osobní údaje považuje prodejce za důvěrné. Osobní údaje nebudou poskytnuty žádné třetí straně vyjma těch, kteří se přímo podílejí na vyřízení objednávky (dopravci, peněžní ústavy).
  Prodejce si vyhrazuje právo využít údaje zákazníka k zasílání informací o slevách, novinkách a dalších marketingových aktivitách.
  Na žádost zákazníka budou veškerá osobní data neprodleně vyřazena z databáze internetového obchodu.

  ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY
  U zboží nakoupeného prostřednictvím www.nakupznemecka.cz má zákazník dle § 53 odst. 6 občanského zákoníku do 14 dnů od převzetí plnění nárok na odstoupení od smlouvy bez udání důvodu. Ke zboží musí být přiloženy veškeré dokumenty. Informace o odstoupení musí být doručena nejpozději 14. den od data doručení zboží zákazníkovi na adresu provozovatele. Po jeho doručení bude zákazníkovi zaslána částka odpovídající plné kupní ceně zaplacené za zboží na jím udané číslo bankovního účtu, případně jinak na základě vzájemné dohody. Platbu poštovní poukázkou nevracíme. Náklady, které je zákazník v souvislosti s odstoupením od smlouvy povinnen hradit, jsou skutečně vynaložené náklady provozovatele spojené s vyřízením objednávky (poštovné a balné). Při nepřevzetí zásilky má prodávající ze zákona právo na uhrazení poštovného kupujícím.

  V případě, že vrácené zboží bude opotřebeno, částečně spotřebováno či zničeno, bude vrácená částka dle § 458 odst. 1 občanského zákoníku snížena právě o výši opotřebení, částečného spotřebování či zničení. Tato částka za opotřebení bude vypočtena dle délky používání a to tak, že za každý den od převzetí zboží zákazníkem do nahlášení odstoupení od smlouvy provozovateli může být účtováno 7% z celkové kupní ceny zboží. V případě nekompletnosti zboží (částečného spotřebování) či jeho zničení, bude vrácená částka řešena individuálně. Kupní cena zboží (případně částka ve snížené hodnotě) bude zákazníkovi vrácena nejdéle do 30 dnů od odstoupení od kupní smlouvy.