Dovoz velmi kvalitních produktů z Německa za nižší ceny než v ČR!  

Vlasová kosmetika Davines

        Profesionální vlasová kosmetika s jasnou vizí péče o životní prostředí. Revoluční řady produktů s použitím vysoce kvalitních přírodních ingrediencí. Celý koncept značky je svým složením i originálními obaly produktů zaměřen na udržitelnost přírody a životního prostředí.

       V Davines věří, že je to možné. Vytvářením krásy   chtějí povzbudit lidi, aby pečovali o sebe, o životní prostředí a o svět, ve kterém žijí. Ideálem krásy je najít inspiraci v konceptu rovnováhy mezi látkou a tvarem, stejně jako v italské renesanční tradici. Styl Davines je delikátní konvergencí unikátních vlastností a je inspirován jednoduchostí, harmonií a dobrým vkusem.

       Od samého začátku se Davines soustředí na tvorbu kvalitních produktů, které jsou vědecky zpracovány. Kvalita v Davines znamená svobodu tvořit ty nejlepší produkty pečlivě a s respektem vůči životnímu prostředí, s použitím vysoce kvalitních přírodních ingrediencí a vědecké přísnosti tak, aby zaručili bezpečnost svým zákazníkům. To přináší lepší kvalitu života pro zaměstnance, partnery a spotřebitele.

V Davines dělají  to, v co věří, než aby se nechali unášet hlavním proudem. Řídí se vlastní intuicí, která jim ukazuje cestu. To jim dává volnost rozvíjet koncepty a produkty, které jsou originální, autentické a emocionálně propojené s lidmi. Jejich práce je promyšlená rovnováha mezi hmotou a stylem, přírodou a vědou, lidmi a duší.

Řadit podle 
Výrobce Davines Oi Oil 135ml

naše cena 507 KčDavines Oi conditioner 250ml

naše cena 367 KčDavines Oi shampoo 280ml

naše cena 337 Kč 

naše cena 297 KčDavines Essential Hair Care DEDE shampoo 250ml

naše cena 267 Kč 

naše cena 297 KčDavines Essential Hair Care LOVE CURL shampoo

naše cena 267 Kč 

naše cena 297 KčDavines Essential Hair Care MELU shampoo 250ml

naše cena 267 Kč 

naše cena 297 KčDavines Essential Hair Care MINU shampoo 250ml

naše cena 267 Kč 

naše cena 297 KčDavines Essential Hair Care MOMOshampoo 250ml

naše cena 267 Kč 

naše cena 297 KčDavines Essential Hair Care NOUNOU shampoo 250ml

naše cena 267 Kč
naše cena 267 Kč