Dovoz velmi kvalitních produktů z Německa za nižší ceny než v ČR!  

E-shop NAKUPZNEMECKA.CZ Vám garantuje rychlý a pohodlný nákup toho nejkvalitnějšího zboží, které se jinak prodává jen v německých obchodech. To vše z pohodlí Vašeho domova!

Nevíte si rady? Napište nám, rádi Vám poradíme.

Email:vipservices@seznam.cz

 



Vlasová kosmetika Davines

        Profesionální vlasová kosmetika s jasnou vizí péče o životní prostředí. Revoluční řady produktů s použitím vysoce kvalitních přírodních ingrediencí. Celý koncept značky je svým složením i originálními obaly produktů zaměřen na udržitelnost přírody a životního prostředí.

       V Davines věří, že je to možné. Vytvářením krásy   chtějí povzbudit lidi, aby pečovali o sebe, o životní prostředí a o svět, ve kterém žijí. Ideálem krásy je najít inspiraci v konceptu rovnováhy mezi látkou a tvarem, stejně jako v italské renesanční tradici. Styl Davines je delikátní konvergencí unikátních vlastností a je inspirován jednoduchostí, harmonií a dobrým vkusem.

       Od samého začátku se Davines soustředí na tvorbu kvalitních produktů, které jsou vědecky zpracovány. Kvalita v Davines znamená svobodu tvořit ty nejlepší produkty pečlivě a s respektem vůči životnímu prostředí, s použitím vysoce kvalitních přírodních ingrediencí a vědecké přísnosti tak, aby zaručili bezpečnost svým zákazníkům. To přináší lepší kvalitu života pro zaměstnance, partnery a spotřebitele.

V Davines dělají  to, v co věří, než aby se nechali unášet hlavním proudem. Řídí se vlastní intuicí, která jim ukazuje cestu. To jim dává volnost rozvíjet koncepty a produkty, které jsou originální, autentické a emocionálně propojené s lidmi. Jejich práce je promyšlená rovnováha mezi hmotou a stylem, přírodou a vědou, lidmi a duší.

Řadit podle 
Výrobce 


naše cena 970 Kč




naše cena 970 Kč




naše cena 890 Kč





Davines Oi Oil 135ml

naše cena 499 Kč



Davines Oi conditioner 250ml

naše cena 359 Kč



Davines Oi shampoo 280ml

naše cena 329 Kč




naše cena 1 100 Kč



 

naše cena 289 Kč



Davines Essential Hair Care DEDE shampoo 250ml

naše cena 259 Kč



 

naše cena 289 Kč



Davines Essential Hair Care LOVE CURL shampoo

naše cena 259 Kč



 

naše cena 289 Kč



Davines Essential Hair Care MELU shampoo 250ml

naše cena 259 Kč



 

naše cena 289 Kč



Davines Essential Hair Care MINU shampoo 250ml

naše cena 259 Kč



 

naše cena 289 Kč



Davines Essential Hair Care MOMOshampoo 250ml

naše cena 259 Kč



 

naše cena 289 Kč



Davines Essential Hair Care NOUNOU shampoo 250ml

naše cena 259 Kč




naše cena 259 Kč